EUrząd

Informujemy, że do 31 grudnia 2009 r. wszystkie podmioty, które posiadają wpis do ewidencji działalności gospodarczej i posługują się kodami PKD 2004 zobowiązane są do zmiany kodów na nowe, zgodne z nową Polska Klasyfikacją
Działalności 2007.


Jedno okienko eliminuje długą i usianą biurokratycznymi przeszkodami drogę do założenia własnej firmy. Trwającą nawet kilka tygodni procedurę zastępuje teraz złożenie jednego wniosku w urzędzie miasta lub gminy.

Wniosku nie trzeba nawet składać osobiście. Można go przesłać przez internet. Jest jednak haczyk. Jeżeli nie mamy kwalifikowanego podpisu elektronicznego musimy w ciągu trzech dni od przesłania wniosku drogą elektroniczną zgłosić się w urzędzie gminy i osobiście złożyć podpis na wniosku.

Wiecej informacji na stronie http://www.mg.gov.pl/Przedsiebiorcy/Jedno+okienko/

Wzór wniosku na E-puapie znajduje się tutaj.


Poniżej można znaleźć inne wzory wniosków udostępniane przez Urząd Gminy Skrzyszów.